Bajkowy Oddział Pediatryczny PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 23 Listopad 2015 14:51

Akcja malowania ścian naszego Oddziału Pediatrycznego to pomysł pani Emilii Oleksiak, która w imieniu rodziców dzieci chorych nawiązała kontakt z Fundacją Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier". Szpital otrzymał od tej Fundacji środki finansowe na zakup farb, pędzli i innych potrzebnych materiałów.
Malowanie współorganizowała Fundacja "Przytul Misia", która rekrutowała wolontariuszy, a i jej przedstawiciele czynnie uczestniczyli w pracach na oddziale. Fundacja "Przytul Misia" istnieje od 2012r., a jej powstanie zainicjowali nauczyciele, rodzice oraz pracownicy Punktu Przedszkolnego Akademia Małego Misia w Klembowie.
W malowaniu wzięli udział: Marta Saks – koordynator, Anna i Rafał Matusiakowie, Andrzej Tkacz, Zuzanna Kułak, Beata Fala, Wiktoria Kielczyk, Natalia Fala, Elżbieta Marszał, Adam Bereda, Katarzyna Małkowska, Mariusz Stępnik, Agata Jędrysiak, Aleksandra Fórmaniak, Emilia Oleksiak i Agnieszka Szyszkowska.
W imieniu małych pacjentów dziękujemy wszystkim za kreatywność, zaangażowanie i serce włożone w pracę