Szpital Przyjazny Dziecku PDF Drukuj Email
Wtorek, 20 Marzec 2012 10:07

Dyrektor UNICEF Polska Marek Krupiński przekazał dyrektorowi Szpitala Powiatowego Robertowi Mazurowi list gratulacyjny następującej treści:

Szanowny Panie Dyrektorze

W imieniu UNICEF Polska mam przyjemność złożyć na Pana ręce gratulacje w związku z otrzymaniem przez Szpital Powiatowy w Wołominie tytułu ,,Szpital Przyjazny Dziecku". Chciałbym jednocześnie powitać Państwa w gronie szpitali, których celem jest stworzenie matkom odpowiednich warunków do karmienia piersią, a tym samym danie dzieciom szansy na zdrowe i szczęśliwe dzieciństwo. Wiem, że otrzymanie tego tytułu było związane z ogromną pracą wykonaną przez lekarzy, położne, pielęgniarki i pracowników medycznych, więc tym bardziej chciałbym złożyć wszystkim wyrazy uznania i życzyć dalszych sukcesów w państwa pracy.