HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 Głosowanie rozpoczęte

HIPOKRATES MAZOWSZA 2019
Głosowanie rozpoczęte

Wybieramy pracowników roku mazowieckiej służby zdrowia
Jeśli chcecie Państwo podziękować lekarzowi/pielęgniarce/ratownikowi medycznemu naszego Szpitala za profesjonalną i fachową opiekę zachęcamy do oddania głosu na wytypowanych przez pacjentów pracowników do plebiscytu medycznego HIPOKRATES MAZOWSZA 2019.
Wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo pod adresem: www.polskatimes.pl/hipokrates.
Odbędą się dwa etapy głosowania w których do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy.
W pierwszym etapie, który będzie trwał do dnia 22 lipca do godziny 21:00 pacjenci wybiorą m.in. Pediatrę Roku, Pielęgniarkę Roku, Położną Roku.
Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, zachowując zdobyte głosy, awansują
do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie się w poniedziałek, 24 lipca i potrwa
do środy, 31 lipca do godziny 21:00.
Niezależnie od głosowania w powiatach, od 24 czerwca do 31 lipca trwa głosowanie
w wojewódzkich kategoriach plebiscytu, w których głosami pacjentów zostaną przyznane tytuły m.in. w kategorii Ginekolog Roku, Ratownik medyczny Roku.
W ten sposób można wyrazić swoje uznanie i docenić pracę lekarza/pielęgniarki, którzy leczą i opiekują się pacjentami w naszym Szpitalu. Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Warszawie.

Wytypowane osoby ze Szpitala w kategorii:

Ginekolog Roku: Ewa Dądalska, Rafał Zdun, Wojciech Laskowski.
Pediatra Roku: Ewa Kutyłowska
Pielęgniarka Roku: Agata Soszyńska, Halina Agata Jocz, Anna Gołębiewska, Beata Goniarczyk, Agnieszka Wyszomirska, Małgorzata Skłodowska, Danuta Domańska, Renata Skorupa, Jadwiga Kosakiewicz.
Położna Roku: Małgorzata Olszewska, Krystyna Przybyła, Anna Krassowska, Anna Piotrowicz, Aleksandra Piwek, Karolina Kępa.
Ratownik medyczny Roku: Mariusz Sikora, Łukasz Jabłoński.

Plebiscyt ten organizowany jest wspólnie przez redakcje “Polski Metropolii Warszawskiej”
i serwisu Naszemiasto.pl pod honorowym patronatem:
Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego
Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Warszawie