Dyrektor Szpitala pan Grzegorz Krycki i pani ordynator Ewa Kutyłowska wraz z Starostą Wołomińskim panem Adamem Lubiakiem udali się do małych i dużych pacjentów na Oddział Pediatryczny z najlepszymi życzeniami z okazji Dnia Dziecka.

Dyrektor w imieniu własnym oraz Dyrekcji złożył dzieciom najserdeczniejsze życzenia, a przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. Starosta wraz z życzeniami przekazał dzieciom przytulanki.W tym tak ważnym dla dzieci dniu zaprosiliśmy do naszego Szpitala wesołego Pana Klauna, który rozbawiał dzieci i przygotowywał dla nich zwierzątka i kwiaty z kolorowych balonów.

Dzień Dziecka to wspaniała okazja, aby przywrócić dzieciom przebywającym w szpitalu uśmiech i radość, by choć przez chwilę zapomniały o swoich chorobach i o tym, że są daleko od swoich rodzin i domów.