IV ODSŁONA OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII DIAGNOSTYKA JAJNIKA
–  REWOLUCJE W BRZUCHU? Może to nie to, co myślisz…
DARMOWE USG PRZEZPOCHWOWE – DNI OTWARTE W CAŁEJ POLSCE

16 października 2018 r. startuje IV odsłona ogólnopolskiej społecznej kampanii „Diagnostyka Jajnika”. Ambasadorką została polska restauratorka i osobowość telewizyjna,
a przede wszystkim kobieta – Magda Gessler.

„Nie bez przyczyny postanowiłyśmy zaprosić Panią Magdę, która nierozłącznie kojarzy się z żywieniem. W tym roku chcemy zwrócić uwagę kobiet na objawy raka jajnika, łudząco podobne do problemów gastrycznych. Nie każdy jest świadomy, że objawy takie jak: powracające wzdęcia, nudności i wymioty, mogą być także przejawami choroby ginekologicznej.” – mówi Ida Karpińska.

W tym roku w ramach kampanii organizowane są dni otwarte w szpitalach w całej Polsce. Kobiety mogą wykonać darmowe USG przezpochwowe w placówkach medycznych biorących udział w kampanii.

W Wołominie bezpłatnie przebadać się można w:
Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie, ul. Gdyńska 1/3, 05-200 Wołomin (100 badań)
Zapisy ruszają od 16.10.2018 r.; tel. 22 763 32 17 pon.-pt. 9-14
Terminy akcji:
20.10 – 33 badania
27.10 – 33 badania
17.11 – 34 badania

Jak można wykonać bezpłatne badanie przezpochwowe?
1. Należy wejść na www.diagnostykajajnika.pl i wybrać z listy placówkę medyczną.
2. Następnie należy kliknąć w nią żeby znaleźć numer telefonu.
3. Pod wskazany numer telefonu należy zadzwonić i umówić się na badanie.
4. Po wykonanym badaniu należy odebrać prezent

Planowana liczba wykonanych USG: 1300. Każda kobieta, która wykona USG przezpochwowe w ramach kampanii otrzyma upominek. Fundatorem prezentów są: AA Intymna, BANDI Cosmetics, Delia Cosmetics, Prouvé, Sylveco, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych – marka Bella, Victoria Cymes.