Diagnosta Laboratoryjny
Diagnosta Laboratoryjny PDF Drukuj Email
Piątek, 04 Kwiecień 2014 16:53

SZPITAL POWIATOWY W WOŁOMINIE - Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej poszukuje kandydata do pracy w Zakładzie Bakteriologii / Zakończono

Wymagania:

• tytuł  zawodowy diagnosty laboratoryjnego lub
  •  tytuł zawodowy magistra na kierunku biologia oraz uprawnienia diagnosty laboratoryjnego lub
  • tytuł zawodowy magistra na kierunku analityka medyczna oraz uprawnienia diagnosty laboratoryjnego,
  • minimum 3 lata pracy w zawodzie,

mile widziane doświadczenie w pracy w Zakładzie Bakteriologii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 30.04.2014r. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wiadomość prosimy zatytułować: ,,Diagnosta laboratoryjny". Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnychroszczeń.Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami. Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:  ,,Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital Powiatowy   w Wołominie - SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz. 926 z późn. zm.)."