Specjalista ds. budowlanych
Specjalista ds. budowlanych PDF Drukuj Email
Środa, 07 Styczeń 2015 13:10

Nieaktualne

SZPITAL POWIATOWY W WOŁOMINIE  Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie o odpowiednim kierunku,
  • znajomość obowiązującego prawa, przepisów i norm budowlanych, mile widziana znajomość przepisów stosowanych w placówkach opieki medycznej,
  • uprawnienia budowlane w specjalności budowlanej bez ograniczeń,
  • aktualna przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa wraz z posiadaniem ubezpieczenia OC,
  • doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych jako kierownik robót lub inspektor nadzoru,
  • dyspozycyjność  w wymiarze min. 30 godz./ tyg.,
  • gotowość do rozpoczęcia współpracy od kwietnia 2015,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • niekaralność.

Główne zadania:

  • nadzór nad realizowanymi zadaniami remontowo-modernizacyjnymi i inwestycyjnymi oraz rozliczanie finansowo-rzeczowe prowadzonych robót budowlanych przez Szpital,
  • przygotowywanie przedmiaru robót, w tym uczestniczenie w organizacji i przeprowadzaniu przetargów na roboty remontowe i inwestycyjne oraz w negocjacjach, dotyczących wyboru oferenta przez Szpital,
  • zabezpieczenie terminowej i poprawnej realizacji robót remontowych, modernizacyjnych oraz inwestycyjnych w zakresie budowlanym realizowanych przez Szpital,
  • odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie mieniem i materiałami wykorzystywanymi przez Szpital w nadzorowanej przez siebie działalności,
  • weryfikowanie kosztorysów inwestorskich i ofertowych na wytypowane roboty realizowane przez Szpital,
  • uczestniczenie w wyborze wg przyjętych kryteriów wykonawców robót remontowych i inwestycyjnych, dokumentacji projektowej i ekspertyz budowlanych zlecanych przez Szpital,
  • uczestniczenie w komisjach technicznych, naradach i koordynacjach powoływanych do oceny lub rozstrzygania spraw technicznych realizowanego zadania budowlanego,
  • kierowanie i nadzorowanie prac realizowanych we własnym zakresie przez Szpital,
  • nadzorowanie i monitorowanie jakości oraz bezpieczeństwa wykonywania prac budowlanych  Szpitala z wykorzystaniem systemu jakości,
  • rozpoznawanie opóźnień i kontrola postępu prac w stosunku do założeń prowadzonych robót,
  • przygotowanie raportów, dokumentacji, korespondencji dotyczących powierzonego zakresu obowiązków,
  • nadzór nad realizacją przeglądów gwarancyjnych i usuwaniem usterek i wad stanu wykończeniowego robót wykonanych,
  • nadzór nad realizacją przeglądów okresowych obiektów budowlanych administrowanych przez Szpital Powiatowy w Wołominie.

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy o pracę lub długoterminowej umowy cywilno-prawnej,
  • dużą samodzielność w przygotowywaniu i realizacji  zadań,
  • możliwość brania udziału w realizacji ciekawych i różnorodnych projektach.

Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń. Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

 „Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital Powiatowy   w Wołominie – SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Ładowanie systemu rejestracji internetowej
loading
Proszę czekać