Diagnosta Laboratoryjny PDF Drukuj Email
Wtorek, 30 Sierpień 2016 13:37

SZPITAL POWIATOWY W WOŁOMINIE –
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
poszukuje kandydata do pracy:

w Zakładzie Bakteriologii

Wymagania:
-   tytuł  zawodowy diagnosty laboratoryjnego lub
- tytuł zawodowy magistra na kierunku biologia oraz uprawnienia diagnosty laboratoryjnego lub
- tytuł zawodowy magistra na kierunku analityka medyczna oraz uprawnienia diagnosty laboratoryjnego,
-  mile widziane doświadczenie w pracy w Zakładzie Bakteriologii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wiadomość prosimy zatytułować: „Diagnosta laboratoryjny”
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń. Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital Powiatowy   w Wołominie – SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy  z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz. 926 z późn. zm.).