nr ogłoszenia 05/2017 PDF Drukuj Email
Wtorek, 14 Marzec 2017 10:09

SZPITAL POWIATOWY W WOŁOMINIE –
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
poszukuje kandydata na stanowisko:

Lekarza do pracy w Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Wymagania:
tytuł zawodowy lekarza oraz tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia w dziedzinie
ortopedii i traumatologii narządu ruchu,
lub ukończony co najmniej drugi rok specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu lub ortopedii i traumatologii,
mile widziane doświadczenie w pracy w Poradni.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wiadomość prosimy zatytułować: „Lekarz Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej”.
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń. Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.
Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:
 „Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital Powiatowy   w Wołominie – SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy  z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922).