ogłoszenie 07/2017 PDF Drukuj Email
Piątek, 05 Maj 2017 12:56

SZPITAL POWIATOWY W WOŁOMINIE –
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
poszukuje kandydatów na stanowiska:

Pielęgniarka/Pielęgniarz, Położna,
Opiekun Medyczny, Salowa, Sanitariusz  do pracy
w Oddziałach Szpitalnych
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wiadomość prosimy zatytułować: „Pielęgniarka/Pielęgniarz, Położna, Opiekun Medyczny”
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń.
Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital Powiatowy w Wołominie–SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2016 r. nr 0, poz. 922).