Ogłoszenie 01/2018
Ogłoszenie 01/2018 PDF Drukuj Email
Piątek, 02 Luty 2018 15:00

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
poszukuje chętnych do pracy na stanowisku:

technik elektroradiolog / Rozstrzygnięto
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe,
- kurs ochrony radiologicznej pacjenta,
- mile widziane doświadczenie w pracy w Szpitalu .
Obowiązki:
zadania związane z wykonywaniem zdjęć radiologicznych i przygotowaniem pacjentów do badań.
Oferujemy:
zatrudnienie w ramach umowy zlecenia lub działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wiadomość prosimy zatytułować: „Technik Elektroradiolog”.
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń.  Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital Powiatowy w Wołominie – SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy  z 29.08.1997r.  o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 922.).