Ogłoszenie 2/2018
Ogłoszenie 2/2018 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 12 Luty 2018 14:46

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
Lekarz pediatra
w Podstawowej Opiece Zdrowotnej
Nocnej i Świątecznej Opiece Lekarskiej
     WYMAGANIA:
      - tytuł zawodowy lekarza i tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii
        lub rozpoczęta specjalizacja w dziedzinie pediatrii,
      - mile widziane doświadczenie w pracy w NPL .
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   Wiadomość prosimy zatytułować: „Lekarz pediatra NPL”.
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń.
Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital MBNP w Wołominie – SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy  z 29.08.1997r.  o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 922.).