Ogłoszenie 4/2018 PDF Drukuj Email
Wtorek, 22 Maj 2018 12:35

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
Lekarz do pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych
i Nefrologii ze Stacją Dializ
     WYMAGANIA:
      - tytuł zawodowy lekarza i tytuł specjalisty w dziedzinie nefrologii, chorób wewnętrznych
        lub medycyny rodzinnej
        lub rozpoczęta specjalizacja w dziedzinie nefrologii lub chorób wewnętrznych ,
      - mile widziane doświadczenie w pracy w oddziale chorób wewnętrznych,
     - szpital posiada wolne miejsca akredytacyjna dla osób, które chcą rozpocząć
       specjalizację.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wiadomość prosimy zatytułować: „Lekarz nefrolog”.
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń.
Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital MBNP w Wołominie – SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy  z 29.08.1997r.  o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922.).