Ogłoszenie 5/2018 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 28 Maj 2018 13:53

Ogłoszenie 5/2018

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
Lekarz okulista
w Przychodni Specjalistycznej –
Poradnia Okulistyczna dla dorosłych
     WYMAGANIA:
      - tytuł zawodowy lekarza i tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki
        lub lekarz w trakcie specjalizacji (minimum 2 lata) w dziedzinie okulistyki,
      - mile widziane doświadczenie w pracy w poradni.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   Wiadomość prosimy zatytułować: „Lekarz okulista”.
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń.
Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital MBNP w Wołominie – SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy  z 29.08.1997r.  o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922.).