Ogłoszenie 11/2018 PDF Drukuj Email
Wtorek, 07 Sierpień 2018 08:12

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
Ordynator/Kierownik w Oddziale Chorób Wewnętrznych
i Nefrologii ze Stacją Dializ
     WYMAGANIA:
      - tytuł zawodowy lekarza i tytuł specjalisty lub specjalisty II stopnia w dziedzinie zgodnej
        z profilem oddziału lub w dziedzinie pokrewnej,
      - min. 8 lat stażu pracy w zawodzie,
      - mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika oddziału szpitalnego,
      - zdolności organizacyjne, umiejętność kierowania i zarządzania pracą zespołu,
      - umiejętność współpracy z podległym personelem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wiadomość prosimy zatytułować: „Kierownik Oddział Chorób Wewnętrznych i Nefrologii ze Stacją Dializ”.
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń.
Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital MBNP w Wołominie – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000)