Ogłoszenie 12/2018 PDF Drukuj Email
Czwartek, 13 Wrzesień 2018 09:26

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
poszukuje kandydatów na stanowiska:

diagnosta laboratoryjny w Zakładzie Bakteriologii

Wymagania:
- prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego,
-  mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym w szpitalu,
- zdolności komunikacyjne,
- dobra organizacja pracy,
-  odpowiedzialność,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wiadomość prosimy zatytułować: „Diagnosta laboratoryjny”.
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń. Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:
  „Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Szpital MBNP  w Wołominie – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000)