Ogłoszenie 16/2018 PDF Drukuj Email
Piątek, 09 Listopad 2018 13:00

Dyrektor Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie przy ul. Gdyńskiej 1/3, 05-200 Wołomin, w porozumieniu z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie ogłasza konkurs na stanowisko

ORDYNATORA Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii / Zakończono
w Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

Kandydaci zgłaszający się do konkursu powinni posiadać kwalifikacje określone
w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy
w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. Nr 151 poz. 896),
tj. tytuł zawodowy lekarza i tytuł specjalisty lub specjalisty II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz minimum 8 lat pracy w zawodzie.
Kandydaci proszeni są o złożenie dokumentów określonych w Rozporządzeniu  Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursów na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą (Dz. U. 2018, poz.393).

Kandydaci powinni przedstawić: podanie, odpis dyplomu, przebieg pracy zawodowej, prawo wykonywania zawodu, zaświadczenie o posiadanych specjalizacjach, stopniach
i tytułach naukowych oraz inne dokumenty w szczególności potwierdzające dorobek
i kwalifikacje zawodowe kandydata, oraz dwie opinie o kwalifikacjach zawodowych (merytoryczne).
Należy złożyć oświadczenie o braku prawomocnie orzeczonego zakazu wykonywania zawodu, zawieszenia prawa wykonywania zawodu, ograniczenia wykonywania zawodu lub zajmowania określonego stanowiska.
Należy złożyć oświadczenie o niekaralności, w tym za przewinienia zawodowe.
Kandydat zgłaszający się do konkursu składa oświadczenie, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania konkursowego na dane stanowisko.
Kandydaci dokumenty składają w kancelarii Szpitala w kopercie podpisanej imieniem
i nazwiskiem oraz adresem (z dopiskiem: Konkurs na ordynatora oddziału chorób wewnętrznych), w terminie 14 dni od daty opublikowania niniejszego ogłoszenia.
O terminie posiedzenia komisji konkursowej kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Zmieniony: Piątek, 04 Styczeń 2019 13:54