W piątek, 6 grudnia 2019 r. Święty Mikołaj zawitał z prezentami na Oddział Pediatryczny Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie. To właśnie tego dnia zgodnie z tradycją Św. Mikołaj w czerwonym stroju z wielkim workiem obdarowuje prezentami wszystkie dzieci.

Dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem, który przybył w towarzystwie Dyrektora Szpitala pana Grzegorza Kryckiego, Starosty Wołomińskiego pana Adama Lubiaka i Wicestarosty pana Roberta Szydlika. Niespodziewany gość przekazał najmłodszym pacjentom prezenty z okazji Mikołajek.

Zarówno mali pacjenci, jak i dorośli, wizytę przyjęli z wielką radością. Dzieci otrzymały zabawki, które zabiorą do domu.

Akcja „ Mikołajki w Szpitalu” została zorganizowana przez Dyrektora Szpitala pana Grzegorza Kryckiego oraz dzięki pomocy Starostwa Wołomińskiego, które zawsze pamiętała o małych pacjentach.

Wielka radość, która ogarnęła dzieci, była niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich, zarówno dla dzieci, rodziców jak i personelu medycznego.

Na koniec Dyrektor Szpitala w Wołominie podziękował wszystkim przybyłym gościom podkreślając, iż dzięki ich zaangażowaniu mali pacjenci choć na chwilę mogli zapomnieć
o troskach i chorobie.

Wszystkim małym pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wielu powodów do radości.