Wstrzymano planowe przyjęcia do szpitala i AOS

Miarą naszej odpowiedzialności, jako Szpitala Powiatowego, jest troska o zdrowie wszystkich mieszkańców powiatu wołomińskiego i szybka reakcja w sytuacjach zagrożenia.

Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z szerzeniem się choroby COVID -19, decyzją Wojewody Mazowieckiego który postawił Szpital w stan podwyższonej gotowości oraz zaleceniami Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego, z dniem 16 marca 2020 roku, wstrzymano planowe przyjęcia pacjentów do szpitala oraz do poradni specjalistycznych (AOS).

Nasz szpital jako Szpital Powiatowy, będzie realizował zadania w trybie ostrodyżurowym, a wszyscy pacjenci wymagający natychmiastowej pomocy będą ją otrzymywać.

Dodatkowo w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, Dyrekcja Szpitala podjęła decyzję o uruchomieniu specjalnej Infolinii medycznej. Pacjenci pod specjalnym numerem telefonu w godzinach od 08.00 do 18.00, będą mogli uzyskać informację m.in. na temat dalszego procesu leczenia.

Kontaktowy mail dla pacjentów teleporada@szpitalwolomin.pl
Infolinia medyczna czynna jest w godzinach od 08.00 do 18.00
☎️ (22) 76 33 220