Być może właśnie Ty potrzebujesz badania EMG! Jeśli tak, to zapraszamy do naszej Przychodni Specjalistycznej. W Pracowni EMG czekają specjaliści, którzy szybko i profesjonalnie przeprowadzą konieczne badanie, którego głównym zadaniem jest ocena działania mięśni oraz połączeń nerwowych.
Badanie EMG to rodzaj badań elektrofizjologicznych, a wykorzystuje się je przy chorobach neurologicznych oraz zaburzeniach funkcjonowania układu mięśniowego.
Głównym wskazaniem do badania EMG jest np.:
– zespół cieśni nadgarstka,
– zespół cieśni kanału stępu,
– tzw. łokieć tenisisty,
– rwa kulszowa,
– rwa barkowa,
– dystrofia mięśniowa,
– rdzeniowy zanik mięśni i inne.

Dzięki badaniu EMG można dowiedzieć się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzić, jakie mają podłoże, a potem szybko wdrożyć odpowiednie leczenie.
Zapisy osobiście w Rejestracji Przychodni na I piętrze Szpitala się lub telefonicznie: (22) 76 33 220 lub (22) 76 33 292.

Cennik badań dostępny na stronie Szpitala  w zakładce DLA PACJENTA: