Serdecznie zapraszamy mieszkanki powiatu wołomińskiego w wieku 50 – 69 lat, do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych finansowanych przez NFZ w mobilnej pracowni mammograficznej.

Badania wykonywane w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi nie wymagają skierowania.

📍🩺📲 Zarejestruj się:
tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz

Termin: 30 września 2020 r. (środa) w godzinach od 08.00 do 16.00
Miejsce: Parking przed naszym Szpitalem

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań oraz personelu medycznego badania będą wykonywane z zachowaniem wszelkich przewidzianych prawem środków ostrożności w zakresie zarówno wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.

W pracowni będą mogły jednocześnie przebywać tylko trzy Panie, tak aby zapewnić możliwość utrzymania dystansu 2 metrów. Przed badaniem pracownicy medyczni zmierzą Paniom temperaturę i poproszą o wypełnienie ankiety. Do dyspozycji Pań będą także środki do dezynfekcji rąk.

Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej lub przyłbicy, a także w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.