Projekt wnętrz powstającego budynku B Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie właśnie nabiera kształtu.

Wczoraj odbyło się spotkanie Dyrektora Szpitala Grzegorza Kryckiego i Zastępcy Dyrektora ds. Technicznych, Mariusza Ponety z Panią Urszulą Brzozowską-Majdecką, architektem wnętrz i grafikiem. Omawiano propozycje i rozwiązania dotyczące wykończenia, kolorystyki, wyposażenia i wizualnego systemu informacyjnego nowej przychodni i pomieszczeń biurowych.
Prace nad projektem wnętrz już na tym etapie budowy gwarantują stworzenie spójnej, jednolitej i nowoczesnej koncepcji przestrzeni dla pacjentów. W projekcie przewidziano też utworzenie miejsc przyjaznych dzieciom, pełnych kolorowych mebelków i zabawek, które uprzyjemnią małym pacjentom czas przed wizytą u specjalisty.