Ogłoszenie 1/2019, 04 stycznia 2019

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
Kierownika w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (rodzaj umowy do uzgodnienia)

Wymagania:
– tytuł zawodowy lekarza,
– ukończona specjalizacja w zakresie medycyny ratunkowej,
– min. 8 lat pracy w zawodzie,
– mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika SOR lub innego oddziału szpitalnego,
– zdolności organizacyjne, umiejętność kierowania i zarządzania pracą zespołu,
– umiejętność współpracy z podległym personelem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: kadry@szpitalwolomin.pl Wiadomość prosimy zatytułować: „Kierownik SOR”.  Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń.  Jednocześnie informujemy, że będziemykontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam  zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojejofercie pracy przez Szpital Powiatowy   w Wołominie – SZPZOZ, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy  z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U.  z 2016 r. poz. 922 z póź.zm.).

Ogłoszenie 2/2019, 17 Kwietnia

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie pilnie zatrudni kandydata do pracy na stanowisko:
Technik elektroradiologii
z uprawnieniami wykonywania badań EMG, EEG
w Oddziale Neurologii
   WYMAGANIA:
•    dyplom Medycznej Szkoły Zawodowej
•    uprawnienia do wykonywania badań EMG, EEG,
•    doświadczenie zawodowe w szpitalu będzie dodatkowym atutem,
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail:  kadry@szpitalwolomin.pl Wiadomość prosimy zatytułować: „Technik EMG, EEG ”.
Wybór kandydata ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem indywidualnych roszczeń.
Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Ogłoszenie 2/2019, 17 Kwietnia

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie  pilnie zatrudni kandydata do pracy na stanowisko:
Technik elektroradiologii  z uprawnieniami wykonywania badań EMG, EEG w Oddziale Neurologii
   WYMAGANIA:
•    dyplom Medycznej Szkoły Zawodowej
•    uprawnienia do wykonywania badań EMG, EEG,
•    doświadczenie zawodowe w szpitalu będzie dodatkowym atutem
Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.