Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, placówki oświatowe, urzędy oraz inne instytucje, do skorzystania z oferowanych przez naszą Poradnie usług z zakresu Medycyny Pracy. Jesteśmy przygotowani na spełnianie indywidualnych potrzeb Państwa lub Państwa firmy.

Oferujemy pełen zakres świadczeń wynikający z ustawy o służbie medycyny pracy:
badania wstępne – obejmują one pracowników nowo zatrudnionych oraz tych, którzy zmienili stanowisko pracy w swojej firmie.
badania okresowe – obejmują one pracowników już zatrudnionych, u których termin poprzednich badań w kierunku zdolności do pracy wydanych przez lekarza ulega wygaśnięciu.
badania kontrolne – obejmują one osoby które z powodu choroby byli niezdolni do pracy przez okres dłuższy niż 30 dni, wykonywane są one w celu uzyskania zaświadczenia o dopuszczeniu do pracy. W takim przypadku niezbędne jest zaświadczenie od lekarza prowadzącego, iż leczenie uległo zakończeniu.
badania lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (z wpisem do książeczek SANEPID).

Wysokiej klasy lekarze specjaliści i doskonale wykwalifikowany personel gwarantują Państwu oraz Państwa pracownikom profesjonalną obsługę. Usługi realizujemy na podstawie zawartej z pracodawcą umowy określającej zakres przedmiotowy oraz ceny za poszczególne badania. Podpisanie umowy jest bezpłatne. Nasze usługi świadczymy zgodnie z ustawą o służbie medycyny pracy, która nakłada na Pracodawcę obowiązek posiadania pisemnej umowy na świadczenia profilaktycznej opieki zdrowotnej z podstawową jednostką służby medycyny pracy.

Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące zakresu i formy współpracy oraz przygotujemy indywidualną ofertę. Dzięki szerokiej ofercie poradni specjalistycznych, doskonałym fachowcom oraz wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pracodawców.

Więcej informacji.