Jeśli cierpisz z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów i szukasz dobrego i zaangażowanego fizjoterapeuty to zapraszamy do naszej Pracowni Fizjoterapii.

Zapalenia stawów to przypadłość doskonale znana naszym specjalistom, bo każdego dnia pomagają pacjentom z takimi dolegliwościami złagodzić procesy bólowe, przywrócić zdolności ruchowe i komfort wykonywania codziennych czynności. Kierując się potrzebami i stanem zdrowia pacjenta, zaproponują indywidualny zestaw ćwiczeń, który wzmocni mięśnie, poprawi ruchomość stawów, a także pokażą poprawne wzorce ruchowe.

Pamiętaj, że ćwiczenia to najważniejsza forma leczenia ChZS, ale nie jedyna. Oprócz nich w naszym Zakładzie Rehabilitacji skorzystać można z zabiegów z zakresu fizykoterapii (m.in. prądy, lasery).

Przypominamy o tym z okazji obchodzonego dziś Światowego Dnia Fizjoterapii, które w tym roku duży nacisk kładzie na temat choroby zwyrodnieniowej stawów.

Zabiegi fizjoterapeutyczne w naszej pracowni wykonywane są zarówno w ramach NFZ (zapisy na podstawie skierowania) jak i komercyjnie.

Szczegółowe informacje i zapisy na wizyty w rejestracji Zakładu Rehabilitacji (4 piętro w budynku Szpitala) lub telefonicznie pod numerem 22 76 33 263, w godzinach 8.00-18.00, od poniedziałku do piątku.

Informatory przygotowane przez organizatora święta World Physiotherapy: