Pragniemy poinformować, że Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie świadczy usługi medyczne dla obywateli Ukrainy. W tych trudnych chwilach uchodźcy,
którzy potrzebują opieki medycznej, porady lekarskiej, specjalistycznych badań czy leczenia na oddziałach szpitalnych lub w Przychodni Specjalistycznej mogą zgłaszać się
do Szpitala w Wołominie. Wszystkie świadczenia medyczne udzielamy nieodpłatnie!
Za darmo również w naszym Szpitalu cudzoziemcy narodowości ukraińskiej mogą wykonać test antygenowy i zaszczepić się przeciw COVID-19 (szczepienia wykonujemy dawkami Pfizer/BioNTech).

Aby pacjenci z Ukrainy czuli się bezpiecznie w naszym Szpitalu działa zespół tłumaczy, którzy doskonale znają język ukraiński i polski i w każdej chwili służą pomocą.

Ważne! Zgłaszając się do naszej placówki, prosimy o zabranie dokumentu poświadczającego tożsamość i datę przekroczenia granicy. Dokumentem tym może być: dowód osobisty, paszport albo tymczasowe zaświadczenie tożsamości cudzoziemca – TZTC.