Poradnia urologiczna

Choroby związane z układem moczowo-płciowym przez wielu pacjentów uważane są za coś wstydliwego, z tego powodu większość osób niechętnie odwiedza urologa. Należy jednak podkreślić, że schorzenia urologiczne są w dużym stopniu wyleczalne, co może znacznie poprawić jakość życia codziennego.

Czy do urologa chodzą tylko mężczyźni? Nic bardziej mylnego! Urolog jest lekarzem, który specjalizuje się w chorobach układu moczowego (m.in. nerek czy pęcherza moczowego) oraz męskiego układu rozrodczego. Ten specjalista pomaga między innymi kobietom, które cierpią z powodu nietrzymania moczu, co jest częstą dolegliwością np. po porodzie.

Warto pamiętać, że konsultacja urologiczna jest najlepszą profilaktyką nowotworową. Zmiany wykryte odpowiednio wcześnie zwiększają prawdopodobieństwo wyleczenia choroby, a te niestety bardzo często przebiegają podstępnie, bez żadnych dolegliwości. Z tego powodu tak ważna jest okresowa kontrola urologiczna u mężczyzn po 40 roku życia, którą powinno się wykonywać raz w roku.

W naszej poradni wykonywane są m.in. zabiegi:
– cystoskopii
– cewnikowania
– USG
a także kwalifikacje do zabiegów wykonywanych na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym.

Zostawiamy więc wstyd przed drzwiami gabinetu, bo urolog to lekarz jak każdy inny, dla którego nasze zdrowie jest najważniejsze.

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się osobiście w Rejestracji Przychodni Specjalistycznej lub telefonicznie: 22 76 33 200.

Przypominamy, że w celu umówienia pierwszej wizyty w poradni wymagane jest skierowanie od lekarza POZ.

Specjaliści Poradni

lek. Grzegorz Niemczyk

poniedziałek 13.00 - 18.00

lek. Paweł Kopcza

poniedziałek 7.20 - 13.00

dr n. med. Tomasz Kalinowski

wtorek 14.10 – 19.10
piątek 15.00 – 18.00

lek. Grzegorz Stawarz

czwartek 11.00 - 18.00
Skip to content