Zachęcamy do zapisywania się w naszej Przychodni Specjalistycznej na badania w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS”.
Każdy kto ma 40 lat lub więcej może skorzystać z bezpłatnego pakietu – 6 lub 12 – badań diagnostycznych w ramach programu, uruchomionego w celu niwelowania skutków spowodowanych przez wirusa SARS-CoV-2.
Pandemię COVID-19 wpłynęła na nagłą zmianę stylu życia, ograniczenie aktywności fizycznej i wzrost stresu, a wszystko to razem spotęgowało ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne. Dlatego konieczne jest kontrolowanie stanu zdrowia, by lekarz mógł, w razie potrzeby, szybko wdrożyć właściwe leczenie.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z pakietu badań?
– Należy wypełnić ankietę, która pozwoli na ocenę czynników ryzyka, umieszczoną w Internetowym Koncie Pacjenta. Następnie wygenerowane zostanie zlecenie pakietu badań odpowiedniego dla Ciebie (uwzględniającego płeć oraz czynniki ryzyka, wynikające z odpowiedzi w ankiecie). Możliwe jest także wsparcia przez konsultanta (dla osób, które nie korzystają z IKP) w ramach infolinii Domowej Opieki Medycznej.
– Potem wystarczy już, że zarejestrujesz się w Przychodni Specjalistycznej na I piętrze budynku Szpitala osobiście lub telefonicznie pod numerem: 22 76 33 220 lub 22 76 33 292 lub 2276 33 294.

Pacjenci proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości i wygenerowanego e-skierowania.