Zaczynamy! Już dziś można zapisywać dzieci w wieku 5-11 lat na szczepienie przeciw COVID-19 w Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie. W tej grupie wiekowej podajemy szczepionkę firmy Pfizer/BioNTech.

Oczywiście, do naszego punktu szczepień populacyjnych nieustająco zapraszamy także wszystkich dorosłych, którzy chcą przyjąć trzecią, przypominająca dawkę i w ten sposób wzmocnić organizm w walce z wirusem SARS-CoV-2.

Szczególnie gorąco zachęcamy do odwiedzenia punktu szczepień w Szpitalu tych dorosłych, którzy jeszcze w ogóle nie zdążyli przyjąć szczepionki. To najlepsza metoda na walkę z pandemią i, w razie zarażenia się, szansa na łagodne przejście choroby.

Terminy szczepienia dorosłych i dzieci możecie ustalić pod numerem: 500 499 138. Zapraszamy!