11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji pragniemy zaprosić Państwa do Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie na bezpłatne konsultacje i badania wykonywane w ramach świadczeń NFZ.

W naszej Poradni Ginekologczno-Położniczej wszystkie kobiety mogą skorzystać z porady lekarza specjalisty i/lub wykonać cytologię (nie wymaga ona skierowania). Warto pamiętać, że regularne badania cytologiczne pomagają wykryć raka szyjki macicy na wczesnym etapie i skutecznie go leczyć.

Z kolei nowocześnie wyposażona Pracownia Endoskopowa zaprasza Państwa na badania gastrologiczne i kolonoskopowe, które pomagają diagnozować choroby układu trawienia i jelita grubego. Badania wymagają skierowania od lekarza do Pracowni Endoskopowej (nie musi być to lekarz naszej placówki). Więcej informacji można znaleźć pod adresem:  http://szpitalwolomin.pl/pracowania-endoskopowa/

Zapraszamy również do lekarza specjalisty w dziedzinie gastroenterologii – wizyty u gastrologa są odpłatne.

Zapisy rozpoczynają się 8 lutego i będą trwały przez cały rok.

Rejestracja Poradni Specjalistycznych dla Dorosłych czynna jest w dni robocze:  7.00 – 20.00.

☎️ Przyjdź lub zadzwoń:
22 76 33 292,   22 76 33 220,   22 76 33 294