Cierpisz z powodu bólu kręgosłupa lub doskwierają Ci takie dolegliwości jak łokieć tenisisty, ostroga piętowa czy zapalenie ścięgna Achillesa? Wszystkie powyższe schorzenia można złagodzić, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy to zapraszamy do naszego Zakładu Rehabilitacji, postaramy się pomóc. Zachęcamy wszystkich pacjentów – którzy w trosce o swoje zdrowie, chcą kontynuować zabiegi rehabilitacyjne lub dopiero je zacząć – do skorzystania z komercyjnych usług oferowanych przez Zakład Rehabilitacji. Możemy pochwalić się bogatą i różnorodną ofertą zabiegów oraz zespołem świetnych specjalistów, który z zaangażowaniem i empatią podchodzi do każdego pacjenta. Dzięki odpowiednio postawionej diagnozie nasi fizjoterapeuci zaproponują zabiegi dopasowywane do potrzeb oraz stanu zdrowia pacjentów.

Nasz Zakład wyposażony jest w nowoczesną aparaturę zapewniającą doskonałą jakość wykonywanych zabiegów w zakresie: fizykoterapii (w tym z pola magnetycznego, lasera, ultradźwięków, prądów), kinezyterapii (ćwiczenia ogólnokondycyjne) czy fali uderzeniowej.

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w rejestracji Zakładu Rehabilitacji (4 piętro w budynku Szpitala) lub telefonicznie pod numerem 22 76 33 263, w godzinach 8.00-18.00, od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Cennik świadczeń zdrowotnych Pracowni Fizjoterapii w ramach usług komercyjnych.