Otyłość nie zawsze kojarzy się z chorobą. Często wiązana jest z pewną niedogodnością i obciążeniem dla ludzkiego organizmu, wynikającymi z niewłaściwego żywienia. Lekarze jednak zdecydowanie klasyfikują otyłość jako chorobę. Zapada na nią coraz szersze grono ludzi, a jej skutki są bardzo poważne.

Dlatego już dziś zachęcamy Państwa do skorzystania z porad mgr Anety Kosoń – specjalisty ds. żywienia/dietetyka. Z konsultacji mogą skorzystać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi Pacjenci byli w pełni zadowoleni z konsultacji oraz efektów prowadzonych terapii i czuli się komfortowo. Mając świadomość tego, że dietetyka jest dziedziną, która stale się rozwija, zawsze służymy Państwu poradą i sugestią.

📲💻 Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 22 7633 220 / tel. 22 7633 292 / tel. 22 7633 294 oraz przez formularz rejestracji wizyty on-line udostępniony na naszym fanpejdzu.
➡️➡️➡️ zapisy on-line https://fb.com/book/szpitalpowiatowywolomin/

Wizyty realizowane są odpłatnie.
————————–————
Pacjenci, którzy z różnych przyczyn nie mogą stawić się na wizytę w wyznaczonym wcześniej terminie, proszeni są o kontakt w celu odwołania wizyty telefonicznie lub osobiście.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez mgr Anetę Kosoń dot. DIETY MAMY.