To już kolejna odsłona bezpłatnych badań i konsultacji kardiologicznych w naszym Szpitalu❤️. Zapraszamy mieszkańców powiatu wołomińskiego między 3️⃣5️⃣ a 6️⃣5️⃣ rokiem życia do zadbania z nami o swoje serce🫀.

Akcja profilaktyczna obejmuje: konsultację kardiologiczną z echo serca, konsultację pielęgniarki z badaniem lipidogramu, pomiarem ciśnienia, wagi oraz BMI.
Czekamy na pacjentów 19 oraz 26 kwietnia w godzinach 10.00-13.00 w naszej Przychodni Specjalistycznej (I piętro Budynek Przychodni).

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o wcześniejsze zapisywanie się osobiście w Rejestracji lub pod numerem telefonu: 📞22 76 33 200.

Akcja profilaktyczna finansowana przez Powiat Wołomiński – Ziemia Norwida i “Cudu nad Wisłą”. Z nami możesz zadbać o swoje zdrowie! 💝