Razem ze Starostwem Powiatowym organizujemy kolejną bezpłatną akcję profilaktyczną. Tym razem chodzi o choroby układu krążenia, które, jak wynika z raportu przygotowanego przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny są główną przyczyną zgonów w naszym kraju (raport obejmuje okres przez pandemią koronawirusa). Choroby serca – wieńcowa, niewydolność, zawał oraz miażdżyca – zbierają swoje ponure żniwo nie tylko wśród seniorów. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i wczesna diagnostyka problemów kardiologicznych.
 

Zachęcamy więc do wzięcia udziału w akcji “Wczesne wykrywanie chorób kardiologicznych”, która odbędzie się 10 sierpnia, w godz. 9.00 – 13.00,
w Przychodni Specjalistycznej, na I piętrze budynku głównego Szpitala.

W ramach akcji każdy mieszkaniec i mieszkanka powiatu wołomińskiego będą mogli skorzystać z: konsultacji kardiologicznej połączonej z wykonaniem echo serca, badania lipidogramu (z krwi), konsultacji pielęgniarki oraz pomiaru ciśnienia, wagi i BMI.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisywanie się pod numerami: ☎️ 22 76 33 220 lub 22 76 33 292.