Tylko dwa dni, tyle czasu pozostało, by oddać swój głos w ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym Hipokrates 2022. Głosowanie potrwa do czwartku 13 października 2022 r. do godz. 21.

Przypominamy, że wśród nominowanych znalazło się czworo naszych lekarzy, jedna pielęgniarka i trzy położne. To wielki zaszczyt, szczególnie, że to pacjenci nominowali osoby, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie. Jesteśmy dumni i wdzięczni!❤️

Nominacje otrzymali:

🔹W kategorii Kardiolog Roku:

🔹W kategorii Ginekolog Roku:
dr n. med. Rafał Zdun

dr n. med. Ewa Dądalska
lek. Ija Sanocka

🔹W kategorii Położna Roku:

🔹W kategorii Pielęgniarka Roku:

Wszyscy nominowani pracownicy z naszego Szpitala to profesjonaliści w każdym calu, a do tego osoby otwarte, przyjazne, z pełnym zrozumienia podejściem do Pacjentów. Warto docenić ich pracę i oddać swój głos.

Plebiscyt jest organizowany przez gazetę Polska Times pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.