Podziękowania dla Szpitala

Praca lekarzy, pielęgniarek i całego Personelu Szpitala jest niezwykle trudna i odpowiedzialna. Dlatego każde dobre słowa skierowane pod naszym adresem sprawiają radość i cieszą niezmiernie. Listy i maile z podziękowaniami od pacjentów i ich rodzin skłoniły nas do przygotowania specjalnej zakładki, w której chcemy się tą radością dzielić. Ciepłe słowa są dla nas też motywacją, by jeszcze lepiej starać się sprostać Państwa oczekiwaniom.

 


02.02.2024 Podziękowania od Pana Andrzeja Wrzesińskiego

„Chcę tu serdecznie podziękować Pani dr Magdalenie Dębskiej i ogłosić wszystkim to czytającym oraz jej obecnym i przyszłym pacjentom co następuje:

Pani dr Magdalena Dębska jest Osobą Wyjątkową pod każdym względem, profesjonalnym jako znakomity lekarz, i po prostu ludzkim, bo kiedy byłem jej pacjentem, stała się dla mnie uosobieniem tych wartości znanych już starożytnym Grekom, jak Piękno, Dobro i Prawda, a Asklepios, “opiekun” lekarzy, i Hipokrates, “ojciec” medycyny, też starożytni Grecy, byliby z Niej dumni.

Piękno i Dobro to oczywiste, to widzi się i czuje od pierwszych chwil jej profesjonalnej i służącej dobru pacjenta opieki, spełnianej z pełnym zaangażowaniem i troską.

A Prawda przejawia się w tym, że spełniło się to wszystko, co mi Pani dr Magdalena obiecała jeszcze przed operacją usunięcia zaćmy, Jej słowo stało się ciałem, spełniło się wszystko, co mi obiecała, a nawet dużo więcej, widzę teraz tak, jak wtedy, gdy miałem 15 lat.

Obie operacje zostały przeprowadzone przez Panią dr Magdalenę w Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie, w Oddziale Okulistycznym, który też zasługuje na wyróżnienie i moje szczególne podziękowania.

Dziękuję Pani dr Magdalenie za wszystko, szczególnie dziękuję za moje nowe oczy, widzące nadspodziewanie dobrze, nie myślałem, że w moim wieku, rocznik 1952 r., jest to możliwe, miałem szczęście trafić do Pani dr Magdaleny, lekarza i Osoby Wyjątkowej.

Bóg zapłać Pani dr Magdalenie, a ja mogę tylko dziękować po stokroć, wdzięczny pacjent, Andrzej Wrzesiński”

 


25.10.2021 Podziękowania od Pani Karoliny (…)

„Witam, bardzo serdecznie chcialbym podziękować za pelen profesionalizm oraz za Super zespół który mi operował noge 22.10 2021 . Operację robił doktor Bartosz Chwedczuk. Jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem i jest w tym co robi jest perfekcyjny ! Wiele miesięcy doktor przygotowywał mi noge do tej operacji dawał mi rozne leki które obniżały bol oraz podawał mi zastrzyki żeby przygotować noge pod operacje. Również też wypisywał mi skierowania na rehabilitacje aby wzmocnić noge przed operacja i obnizc ból.
Takiego lekarza jak Pan Doktor Bartosz Chwedczuk brakuje nam w dzisiejszej medycynie. JEST wspaniałym u mądrym lekarzem o dużej wiedzy .

Podziękowania też dla Pań z sekretariatu z ortopedii zawsze pomagały i odpowiada na pytania.
Duże też Podziękowania dla Pani anestoziolog która mi podowala narkozę podała tak że nawet nie widziałam kiedy
Podziękowania tez oczywiście dla całego zespołu operacyjnego który mnie operował w dniu 22.10 2021.
Chciałabym też Podziękowania złożyć dla pielęgniarek! Pana salowego który pomógł mi się umyć po operacji I postawił mnie na nogi .
Dziękuję to za mało.
Na pewno.wroce do państwa z jeszcze z jedna noga !”

DZIĘKUJE KAROLINA (…)!!!

17.08.2021 Podziękowania od Pani Iwony (…)

“Chciałabym w imieniu mojej mamy i siostry wyrazić uznanie i wdzięczność dla Pani Doktor Ewy Dądalskiej z Oddziału Ginekologiczno – Położniczego. Mama przebywała w sierpniu 2021r. na Ginekologii kilka dni, po czym została skierowana do Narodowego Instytutu Onkologii. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor. Jest to lekarz o wrażliwym sercu, ciepły, opiekuńczy, kojący trudne emocje. Imponuje wiedzą i zaangażowaniem. Budzi przez to zaufanie nie tylko do siebie, ale i do miejsca, w którym pracuje – do wołomińskiego szpitala, wpływając na jego dobry wizerunek. To był zaszczyt dla mojej mamy leczyć się w takim miejscu i pod okiem tak wspaniałej Doktor. Gratulujemy Państwu i życzymy wszystkim pacjentom takiej opieki!

Łączę wyrazy szacunku,
Iwona (…)


13.08.2021 – Podziękowania od Pani Olgi (…)

“Szanowny Panie Dyrektorze
Na Pana ręce składam najserdeczniejsze podziękowania dla Lekarzy i Położników oddziału Położniczego Szpitala w Wołominie
Moją ciążę prowadził Dr Jarosław Kopko- nie mam słów uznania dla tego Pana, młody, ambitny człowiek o wielkim sercu, kochający Swoją pracę, w dodatku świetny specjalista. Ocena Jego USG ciąży była trafna co do grama jeżeli chodzi o wymiary wagowe i wzrostowe mojego dziecka. Pan Dr służył zawsze pomocą
i wszystko dobrze tłumaczył przez całą ciąże.

Rodziłam pod okiem Dr. Gołąbka i Anestezjologa Dr Krzysztofa (świetni lekarze potrafiący rozbawić nawet kobietę w trakcie porodu)  dwóch cudownych położnych a na sali operacyjnej trafiłam na Panią Anię Krassowską- na której pomoc mogłam liczyc także,  w późniejszych dniach w sprawie opieki nad moim wyczekanym pierworodnym synkiem, doradzała w sprawie karmienia, przewiania i kapieli.
Podziękowania należą się także wszystkim innym pracownikom, których imion i nazwisk nie pamiętam.

Cały poród, mimo, że zakończony CC odbył się w taki sposób, że czułam się zaopiekowana i zadbana. Z pełną śmiałością mogę polecić poród w Wołominie każdej mamie. Proszę Im wszystkim serdecznie podziękować w końcu to: ODDZIAŁ NA, KTÓRYM PRACUJĄ ANIOŁY 😉

Mama Oskara


29.04.2021  – Podziękowania od Pani Wiktorii (…)
“Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność i przekazać ogromne podziękowania za opiekę nad moim tatą Andrzejem (…), który spędził u Was w szpitalu na oddziale Covid prawie 7 tygodni.
Moja szczególna wdzięczność zdecydowanie popłynie do Pani Doktor Zuzanny Małobęckiej, która była lekarzem prowadzącym tatę.
Postawa jaką prezentowała Pani Doktor dawała mi powody do przekonania, że tata jest w najlepszych możliwych rękach. Zaobserwowałam kilka rzeczy za które chciałabym szczególnie podziękować:

  1. Zaangażowanie – wiem, że praca na oddziale Covid jest bardzo trudna i wymagająca dla lekarza. Miałam jednak wrażenie, że mój tata dla Pani Doktor jest jedynym pacjentem. Bardzo indywidualne podejście, szukanie metod pomocy pacjentowi, badania, badania dodatkowe. Zawsze dokładna informacja o stanie taty I o tym co się wydarzyło, co zostało zrobione/podane. Wiem jak trudno znaleźć na to czas w świecie na oddziale Covid zwłaszcza w szczycie pandemii. Jednak Pani Doktor zawsze znalazła na to czas.  Bardzo dziękuje.
  2. Komunikacja – niezwykła łatwość komunikacji z rodziną. Upewnienie się, że osoba rozumie co oznaczają określenia medyczne którymi się posługuje. Pani Doktor znajduje chęć I przede wszystkim czas I pomysł na to by wytłumaczyć wszystko po kolei I ze zrozumieniem dla osoby po drugiej stronie słuchawki. Niezwykła postawa – oby na zawsze została w sercu Pani Doktor a na pewno nie jedna definicja na zawsze pozostanie w mojej głowie na przyszłość więc bardzo dziękuje.
  3. Dostępność – wiem jak bardzo dużo złych opinii jest na temat braku kontaktu lub utrudnionego kontaktu z lekarzami na oddziale Covid a także innych (ogólnie), natomiast ja uważam że dostępność Pani Doktor wykracza poza skale WZOROWY. W każdy dzień dyżuru o uprzednio umówionym czasie była dostępna dla mnie I nawet co mnie totalnie zaskoczyło gdy popsuty był telefon to zadzwoniła do mnie sama I powiedziała że na pewno się denerwuje więc dzwoni do mnie bo ja się nie dodzwonie. Szalenie jestem wdzięczna…Bardzo dziękuje. Doceniam i podziwiam że Pani Doktor jest dostępna 5 dni w tygodniu -szacun.
  4. Proaktywność – mam wrażenie że Pani Doktor się nie zatrzymuje, jest mega proaktywna I nie trzeba jej o to prosić. Nie ukrywam mego wzruszenia gdy nie proszona ale pytana czy tak można, wzięła telefon taty zadzwoniła do mnie poprosiła o PIN I przyłożyła tacie telefon do ucha żeby nas posłuchał. Nie czekała na to żeby Panie Pielęgniarki znalały czas, poprostu sama zarządziła sytuacją. Wciąż wspominam ten moment ze łzami w oczach. Dodatkowo każdego dnia jak była u taty rano I tylko miała sekundę dzwoniła od taty I przykładała telefon. Niezwyła duża empatia I postawa godna naśladowania a ja nie znajduje słów by wyrazić wdzięczność za taką postawę. Było jeszcze mnóstwo takich sytuacji na których temat nie chce już się rozpisywać, po prostu dziękuje.

Podsumowując… WIELKA WDZIĘCZNOŚĆ za wszystko co Pani Doktor zrobiła dla mojego taty. Niezwykła osoba lekarz, która ma serce na dłoni dla pacjenta a także rodziny I bliskich. Powinna być przykładem dla innych lekarzy jak pracować z pacjentem a także z opiekunami. Mam nadzieje że pasja niesienia pomocy potrzebującym którą Pani Doktor prezentuje zostanie doceniona, a także będzie miała możliwość dalszego rozwijania swojego doświadczenia aby pomóc w przyszłości każdemy kto takiej pomocy będzie potrzebował. Cudowna, ciepła osoba, z pasją I chęcią do leczenia, wzór do naśladowania. Choć choroba taty była ogromnym nieszczęściem dla naszej rodziny to z ogromem ciepła na sercu będę wspominać każdy kontakt z Panią Doktor… była takim jakby głosem mojego taty w słuchawce gdy nie mógł się z nami kontaktować….
Kolejne podziękowania kieruję do niezwykłych I wspaniałych osób Pań Pielęgniarek z oddziału Covid. Wspaniałe bardzo uczynne osoby. Nie jestem w stanie wymienić imion wszystkich ale bardzo dziękuje za pomoc w opiece nad tata, za każdą rozmowę, radę I współpracę. Wspaniały zespół także zawsze dostępny I pomocny. Ogromnie dziękujemy…
Trochę długa wiadomość ale zdecydowanie taka postawa nie mogła pozostać bez komentarza…. Dziękuje I pozdrawiamy, niech zdrowie nigdy Was nie opuszcza.

Wiktoria (…) córka I cała rodzina Andrzeja (…)”


 

28.04.2021  – Podziękowania od Państwa Teresy i Macieja (…)
“W dniu dzisiejszym tj. 28.04.21 mąż mój trafił z bólem w klatce piersiowej na szpitalny oddział ratunkowy. Bardzo chcielibyśmy podziękować z opiekę mimo mnóstwa ludzi i dłużącego się czasu oczekiwania, szczególnie za pomoc, empatie i fachowość w opiece nad pacjentem chcielibyśmy wyróżnić Pana Jacka ratownika medycznego, który swoim humorem, podejściem do pacjentów i profesjonalizmem rozjaśnia to miejsce.
Dziękujemy bardzo,
Teresa i Maciej (…) “


 

26.04.2021  – Podziękowania od Pani Katarzyny (…)

“Leżałam w szpitalu od 23.03 i powiem szczerze, że było mi bardzo ciężko. Jestem z tych ludzi, którzy mocno panikują i nie radzę sobie z wielkim stresem. Na oddziale byłam cały czas praktycznie codziennie mile zaskoczona tym, że Ci ludzie poczynając od Pani/ Pana salowego do lekarza to dobrzy mili ludzie. Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi, Pani Ani pielęgniarce, Pani Dorotce pielęgniarce Pani Basi pielęgniarce i kolejnej Pani salowej (tylko nie znam imienia). Wszystkim z osobną i całej reszcie na Pani ręce składam podziękowania bo w tym cholernie ciężkim dla Mnie okresie ten strach tą rozłąkę z moją rodziną podołałam przeżyć w miłej, grzecznej i kulturalnej atmosferze.
Chciałabym jeszcze podziękować Panu doktorowi, który robił mi badanie gastrologiczne. Ten który rozmawiał o swoim piesku (On będzie wiedział że to o niego chodzi). Jemu chciałabym osobiście powiedzieć dziękuję z całego serca, ale nie mam jak. Ten człowiek pokazał mi, że jeszcze dobrzy ludzie istnieją na tym świecie i że ten pacjent, nie jest kolejnym numerem nadanym przez szpital, ale ten pacjent ma swoje lenki, wytrzymałość na ból, że choroba wykańcza człowieka czasami do skraju wytrzymałości, On mi pokazał że jestem wartościowym człowiekiem pacjentem, który dostał należyty szacunek w bólu i cierpieniu. Proszę mu powiedzieć odemnie (naprawdę Panią o to proszę) SERDECZNE DZIĘKUJĘ. Jeszcze raz WSZYSTKIM bardzo dziękuję.Mam nadzieję że wszystkim Wam będzie to wynagrodzone tam na górze u Pana Boga, bo Ja nie mogę nic więcej jak tylko powiedzieć DZIĘKUJE.”


 

26.04.2021  – Podziękowania Pana Waldemara Henryka (…)


13.04.2021  – Podziękowania od Pana Eugeniusza (…)


31.03.2021  – Podziękowania od Pana Zdzisława (…)


7.04.2021 – Podziękowania od wdzięcznego Pacjenta


01.04.2021 – Podziękowania od Pana Adama (…)

 

Skip to content