To jedno z najszybszych przedsięwzięć w naszym Szpitalu – od decyzji, przez remont, do otwarcia minęły dwa miesiące. W tym czasie udało się wyremontować i wyposażyć jedno ze skrzydeł II piętra Budynku Głównego Szpitala na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Dziś miało miejsce jego oficjalne otwarcie.👏
 
W imieniu swoim i całej dyrekcji Szpitala Dyrektor Grzegorz Krycki powitał gości: Adam Lubiak – Starosta Wołomiński, Piotr Borczyński – Wicestarosta Wołomiński, Członka Zarządu Powiatu Wołomińskiego Pawła Dąbrowskiego, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Agnieszkę Kibart.
 
Po gratulacjach i podziękowaniach oraz poświęceniu przez ks. Piotra Krasuskiego, kierownik ZOL Ewa Partyka-Kaczmarska przecięła wstęgę i zaprosiła gości do zwiedzania.
 
Zakład powstał dzięki wsparciu Powiat Wołomiński – Ziemia Norwida i “Cudu nad Wisłą”, a całość inwestycji wyniosła 672 tys. Na naszych pacjentów czeka 14 miejsc. Swoim podopiecznym Zakład oferuje profesjonalną i serdeczną opiekę, ale też uczy samodzielności i przygotowuje do powrotu do warunków domowych. Celem ZOL jest aby pacjent w czasie pobytu odzyskał jak największą sprawność i niezależność, która wpłynie na poprawę jakości życia. 🫶
 
Więcej informacji, w tym szczegóły: jak dostać się do Zakładu, ile kosztuje pobyt, jakie dokumenty należy złożyć, można uzyskać dzwoniąc do kierownika ZOL 📞tel. 453 070 105.
 
Wszystkie te informacje są także dostępne na naszej stronie internetowej⬇️