Ważna informacja dotycząca tymczasowych zmian organizacyjnych w naszym Szpitalnym Oddziale Ratunkowym!
Od 3 do 17 lipca strefa czerwona zostaje przeniesiona do pomieszczeń na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Nefrologii. Strefa zielona i rejestracja pozostają w ramach obecnego SOR.

Prosimy, aby karetki podjeżdżały jak dotychczas – w pierwszej kolejności kierowały się do rejestracji SOR. Po zarejestrowaniu pacjenta będą przewoziły go do wyznaczonej strefy czerwonej.

Tymczasowa zmiana związana jest z pracami remontowymi przeprowadzanej termomodernizacji budynku głównego Szpitala. Jest jednak konieczna, ponieważ rodzaj wykonywanych prac nie pozwala na ich prowadzenie w pomieszczeniach, w których przebywają pacjenci. Mamy nadzieję, że wszystko będzie przebiegało sprawnie i bez utrudnień. Telefony do SOR pozostają bez zmian, a na czas przeniesienia strefy czerwonej dostępne będą dodatkowo dwa numery: 22 76 33 132 i 22 76 33 123.