Czy w tym roku zrobiłeś już przegląd? I nie, nie pytamy o Twój samochód, pytamy o Twoje zdrowie, o którym tak często zapominamy. W związku z obchodzonym 15 września Europejskim Dniem Prostaty, pragniemy zachęcić wszystkich Panów do zadbania o siebie, a doskonałym miejscem do tego będzie nasz Szpital, który wzbogacił się o specjalistów z zakresu onkourologii.
 
Rak gruczołu krokowego to najczęstszy nowotwór złośliwy występujący u mężczyzn. Szacuje się, że jeden na 7 mężczyzn usłyszy diagnozę nowotworu prostaty. Rak prostaty na ogół nie wywołuje dolegliwości i może rozwijać się skrycie, dlatego najważniejsza jest profilaktyka. Wcześnie wykrycie daje aż 90% szans na wyleczenie. Dlatego też zaleca się, by każdy mężczyzna po 40 roku życia przynajmniej raz na 2 lata zgłosił się do urologa.
 
Zachęcamy wszystkich Panów do wizyty w naszej Poradni Urologicznej. Zapewniamy szybkie terminy w ramach NFZ oraz zespół wysokiej klasy specjalistów.
W naszej poradni wykonywane są m.in. zabiegi:
– cystoskopii
– cewnikowania
– USG,
a także kwalifikacje do zabiegów wykonywanych na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym. Teraz nasz Szpital daje możliwość diagnozy i leczenia na miejscu.
 
Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na wizytę w Przychodni Specjalistycznej osobiście w rejestracji na I piętrze lub telefonicznie: (22) 76 33 220 lub (22) 76 33 292.
Przypominamy, że w celu umówienia pierwszej wizyty w poradni urologicznej wymagane jest skierowanie od lekarza POZ.